Відомий в усьому світі

Санаторій «Березовий Гай»

Замовляйте путівку і приїжджайте!

замовити мою путівку

Санаторій «Березовий Гай»

Санаторій «Березовий гай» - одна з найбільш відвідуваних оздоровниць санаторно-курортного комплексу Миргород. Саме тут на лікування приймають пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту та додатково проводять реабілітацію хворих на цукровий діабет, приїжджаючих не тільки з України, а й з країн далекого зарубіжжя. Спеціальна оздоровча програма, розроблена фахівцями - ендокринологами, дозволяє відновити здоров'я за допомогою благодатних природних факторів української землі - цілющих мінеральних вод і торф'яних грязей.

Лікувальний профіль санаторію «Березовий Гай»

В «Березовому Гаї», як і в інших відділеннях бальнеологічного курорту, основним профільним напрямом є лікування пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту (хронічні гастрити, коліти, холециститами). Разом з профільним на базі санаторію функціонують два реабілітаційні відділення:

 • Реабілітація пацієнтів, хворих на цукровий діабет - лікування цукрового діабету першого і другого типу, легкої та середньої тяжкості, а також тяжкого ступеня в стані компенсації або субкомпенсації, за умови відсутності проявів кетоацидозу і гіпоглікемічних станів пацієнта.
 • Реабілітація пацієнтів із захворюванням щитовидної залози проходить при діагнозі післяопераційного гіпотиреозу легкого та середнього ступеня тяжкості, у разі медикаментозної компенсації, також показано при субклінічному гіпотиреозі як наслідок нестачі йоду в організмі
Санаторій Березовий Гай - корпус

«Березовий Гай» є національним лідером в лікуванні цукрового діабету в Україні, санаторій став відомим й популярним не тільки в нашій країні, але й в країнах далекого зарубіжжя. Реальні успішні результати в лікуванні цукрового діабету досягаються завдяки співпраці з НДІ ендокринології та обміну речовин імені Комісаренка і німецькими клініками, та ендокринологами.

Європейські фахівці в галузі ендокринології визнають, що на базі санаторію розроблені унікальні лікувальні методики та зібрано найбільш інноваційне обладнання, що дозволяє забезпечити оптимальні умови реабілітації для хворих на діабет.

В санаторії були суттєво переглянуті підходи до лікування цукрового діабету, зокрема це торкнулося не тільки методик лікування, але й істотних змін по відношенню пацієнтів до діабету та його лікування. Високу ефективність реабілітаційного лікування забезпечує унікальна «Школа цукрового діабету», створена співтовариством німецьких та українських лікарів-ендокринологів. Освоївши програму, ви зможете самостійно контролювати перебіг хвороби, правильно оцінювати свій стан і жити повноцінним життям, не побоюючись важких ускладнень.

Унікальність лікувальної бази санаторію

Санаторій «Березовий Гай» має власне діагностичне та фізіотерапевтичне відділення, що оснащені найсучаснішим високоточним обладнанням.

Березовий Гай - маніпуляційний кабінети

До ваших послуг кабінет інфузійної терапії та пневмопресингу, сеанси ароматерапії, три масажних кабінету. Лікарі фізіотерапевти при необхідності призначать прийняти комплекс процедур в кабінеті синглетно-кисневої терапії, лікувальні фіто-чаї, кисневий коктейль, зробити лужні інгаляції на основі лікувальних трав.

Березовий Гай - кабінет інгаляцій

Пацієнти з проблемами ШКТ проходять курс лікування в кишковому відділенні мінеральними водами та цілющими торф'яними грязями. Тут доступні інноваційні процедури по очищенню організм від скупчилися шлаків і токсинів. Гастроентерологи рекомендують зробити промивання кишечника по Александрову або пройти процедуру гідроколоноскопія. Користь принесуть мікроклізми з лікувальними добавками і травами, що сприяють усуненню запалення та нормалізації функцій кишечника.

Березовий Гай - кабінет кишечних промивань
Лікарі - ендокринологи вищої кваліфікаційної категорії проведуть в діабетичному відділенні заняття «Школа діабету» і підберуть індивідуальну схему реабілітації для кожного пацієнта. У відділенні працюють кабінети діабетичної стопи і діабетичного педикюру.

Всі лікувальні процедури, призначені лікарем, входять в ціну путівки. Ряд додаткових послуг оплачується окремо. На території санаторію ви в будь-який час можете відвідати салон краси, сеанси мануальної терапії, скористатися послугами стоматолога, гирудотерапевта або гомеопата. Але подібні послуги не входять у вартість путівки, тому є платними.

Березовий Гай - спортивна зала

Харчування в санаторії «Березовий Гай»

Їдальня санаторію готує страви за замовною системою харчування. Лікар-дієтолог працює для вас і завжди допоможе скласти індивідуальне меню для відпочиваючих із захворюваннями ШКТ і ендокринної системи. У просторих, світлих і гарно оформлених залах за кожним відпочиваючим закріплюють столик. Вам безсумнівно сподобається замовляти смачні і корисні страви з широкого асортименту, представленого в меню.

Для хворих на цукровий діабет передбачено шестиразове харчування з урахуванням одержуваної медикаментозної терапії, маси тіла і віку. Для пацієнтів з хворобами травної системи - харчування триразове, на основі дозволених продуктів, відповідних призначеної дієті. При цьому ви можете бути впевнені в свіжості продуктів, вирощених в екологічно чистих областях України.

Вартість номерів в санаторії «Березовий Гай»

У корпусах санаторію «Березовий Гай» ви зможете проживати в номерах з обраних рівнем комфортності, в кожному з яких є туалетна кімната з душем, якісні меблі і вихід на балкон, звідки можна милуватися навколишніми краєвидами території курорту і мальовничою природою санаторію. У номерах зроблений ремонт і створені всі умови для приємного, розслабляючого відпочинку.

Санаторій
Категорії номерів
Лікування Ціна для дорослих 100% (грн.) Ціна для дітей 100% (грн.) Ціна для дорослих 6% (грн.) Ціна для дітей 6% (грн.)

«Полтава»

 2-міс. 1-кім. Ekonom
Профільне
Реабілітаційне
822
906
754
830
871
955
799
875

«Полтава»

2-міс. 1-кім. Standart
Профільне
Реабілітаційне
990
1074
908
984
1049
1133
962
1038

У відповідному розділі сайту ви можете подивитися фото з номерами санаторію та заздалегідь забронювати вподобаний варіант. Номери «Економ» мають у своєму розпорядженні необхідний мінімум для проживання і відпочинку - душ, туалет, телевізор, номери класу «Стандарт покращений» мають більш свіжий ремонт та укомплектовані холодильником. Для любителів комфорту відчинять двері просторі одно- або двокімнатні номери «Люкс» з гарним ремонтом і сучасною побутовою технікою. У санаторії «Березовий Гай» ви відчуєте, що про вас піклуються і роблять все можливе для повноцінного лікування і відпочинку.

У санаторії «Березовий Гай» вас чекає увага та турбота кваліфікованого персоналу. Індивідуальний підхід, різноманітні лікувальні процедури, свіже повітря, екологічно чисті продукти - все це складові, на основі яких буде закладатися фундамент вашого здоров'я.

У санаторний комплекс входять санаторії «Миргород», «Полтава», «Хорол», «Березовий Гай»

Інші санаторії санаторного комплексу «Миргородкурорт»:

Санаторій «Миргород»

Лікування шлунку, кишечника, сечостатевої системи для чоловіків, після інсультне ...

Докладніше
Санаторій «Полтава»

Лікування шлунку, кишечника, гіпертонії, органів руху, серця і судин ...

Докладніше
Санаторій «Хорол»

Лікування шлунку, кишечника, печінки, жіночих статевих органів, вагітних ...

Докладніше

Послідовність замовлення

як замовити путівку:

1

Оберіть санаторій, бажану категорію та вартість номеру

2

Визначіться з датою заїзду та заплануйте кількість днів

3

Замовте путівку за телефоном, або через форму замовлення

Крім святкових і вихідних днів

Телефонуйте 9:00 до 17:00

+38(063) 351-28-45 +38(066) 229-76-85

Переходьте до форми замовлення путівки

Замовте путівку он-лайн:

замовити мою путівку

процедури та діагностика

що входить у вартість:

Вартість путівок в санаторіях Миргорода включає перелік лікувальних процедур, які входять в путівку відповідно до медичних показань та спрямовані на подолання захворювань шлунку, кишечника, печінки, підшлункової, а також на оздоровлення всього організму. Більш конкретно методику вашого лікування ви зможете обговорити по приїзду на консультації з вашим лікарем. Нижче ви можете ознайомитися з переліком оздоровчих процедур, що входять у вартість путівок санаторіїв курорту Миргород.

 • Інгаляції
 • Лікувальна фізкультура
 • Дієтотерапія
 • Ароматерапія
 • Кліматолікування
 • Сегментний масаж
 • Спелеотерапія (соляна шахта)
 • Торфогрязелікування
 • Апаратна фізіотерапія
 • Синглетно-киснева терапія
 • Питне водолікування (мінеральна вода)
 • Бальнеотерапія (лікувальні ванни, душі)
 • Медикаментозне лікування невідкладних станів
 • Лікувальні мікро-клізми і промивання кишечника

Для ефективного лікування вашого захворювання вам буде призначена медична діагностика в діагностичному центрі. Нижче ви можете ознайомитись переліком діагностичних процедур, що входять у вартість путівки.

 • Електрокардіографія
 • Клінічні аналізи крові і сечі
 • Обстеження за основним захворюванням

процедури і діагностика

що не входить у вартість:

Ви можете придбати додатково процедури які будуть надані вам в повному обсязі медичними фахівцями високого класу. Санаторний комплекс Миргород має все необхідне обладнанням для лікування шлунку і кишечника, а також супутніх захворювань. Перелік процедур, які можуть бути надані в санаторному комплексі "Миргородкурорт" постійно поповнюється. Нижче ви можете ознайомитись з коротким переліком процедур, які надаються в санаторному комплексі, але не входять у вартість путівки.

 • Гірудотерапія
 • Гідроколонотерапія
 • Підводний душ-масаж
 • Лікувальні трав'яні чаї
 • Киснева пінка
 • Лікувальний басейн
 • Солярій
 • Криосауна
 • Пневмопресінг
 • Рентгенографія
 • Гіппоксітерапія
 • Протезування зубів
 • Голковколювання
Подивитися всі процедури

Замовте свою путівку по телефону або зробіть он-лайн заявку

Телефонуйте з 9:00 до 17:00 крім вихідних: +38(063) 351-28-45; +38(066) 229-76-85