Миргород - лікування печінки

Лікування печінки в санаторії

Санаторно-курортний комплекс Миргород вважається кращим бальнеогрязевим курортом, що спеціалізуються на захворюваннях печінки і травної системи. Головне багатство санаторію - цілющі грязі і мінеральні води, які за своїми лікувальними властивостями не поступаються відомим курортам Баден - Бадена.Для пацієнтів із захворюваннями печінки ідеально підходить санаторій «Хорол», де працюють лікарі - гепатологи високої кваліфікації. Тут для вас індивідуально підберуть курс бальнеологічних процедур, режим харчування і оздоровлення. Лікування печінки в санаторії «Хорол» направлено на реабілітацію пацієнтів з вірусним і персистирующим гепатитом і відновлення організму після токсичних і лікарських інтоксикацій.

Функції печінки

Печінка - унікальний орган, своєрідна «хімічна лабораторія», яка бере участь у всіх життєво важливих процесах. Це головний фільтр нашого організму, який відповідає за очищення крові від токсичних речовин і продуктів розпаду, грає важливу роль в процесі травлення і обміну речовин. Основні функції печінки:

 • участь в процесах кровотворення;
 • підтримка функцій імунної системи;
 • регуляція вуглеводного, білкового та жирового обміну;
 • знешкодження та видалення токсинів, отрут, алергенів;
 • накопичення енергетичних резервів (глікогену, вітамінів);
 • регулювання рівня інсуліну, стероїдних і тиреоїдних гормонів;
 • синтез жовчі, білірубіну, холестерину, гормонів та ферментів, які беруть участь в травному процесі;
 • нейтралізація продуктів розпаду алкоголю і хімічних речовин, що надходять в організм з лікарськими засобами;

Без печінки, як і без серця, людина існувати не може. Будь-яке порушення функцій цього важливого органу відразу відіб'ється на вашому самопочутті і стані здоров'я. Гострі інтоксикації, хронічні захворювання (гепатити, цироз) істотно знижують якість життя і вимагають адекватного лікування.

Санаторне лікування печінки - це цілий комплекс заходів, спрямованих на ваше оздоровлення. Курс лікування включає унікальні методики апаратної фізіотерапії, лікувальні ванни і бруду, які очищають процедури і вживання знаменитих миргородських мінеральних вод.

Лікувальні процедури в умовах санаторію

Основне правило санаторно-курортного лікування - індивідуальний підхід. Для початку вам необхідно буде пройти ряд діагностичних процедур і зробити функціональні проби печінки. Це допоможе визначити показники мінерального і водно-сольового обміну, оцінити активність печінкових ферментів і основних (детоксикаційних і метаболічних) функцій печінки. За результатами аналізів для вас буде складена програма оздоровлення, що включає необхідний комплекс процедур.

Для лікування печінки санаторій «Хорол» пропонує::

 • Гальвано - грязьові процедури. Суть методу полягає в накладенні поверх аплікацій з теплої цілющої грязі електродів, що посилають тканинам електричний імпульс. Під його впливом підвищується проникність клітинних мембран, завдяки чому корисні речовини та мікроелементи легше проникають в шкіру. Дія процедури направлена на усунення запальних процесів, нормалізацію обміну речовин і прискорення регенерації (відновлення) клітин печінки.
 • Магнітолазерна терапія з використанням червоного лазера застосовується при лікуванні хронічних, приховано протікаючих захворювань печінки. Процедура спрямована на підвищення клітинного та гуморального імунітету, нормалізацію білкового, вуглеводного, ліпідного та енергетичного обміну, посилення знешкоджуючих функцій печінки й купірування запального процесу.
 • Лікувальні ванни та душі. Відпочиваючим пропонують різноманітні варіанти водолікування - розслабляючий підводний душ-масаж, тонізуючі, хвойні, перлинні й шалфейні ванни. Особливою популярністю у пацієнтів користується душ Шарко, а також водолікування з використанням висхідного, вихрового, циркулярного або дощового душу.
 • Промивання кишечника цілющою мінеральною водою дозволить знизити навантаження на печінку та очистити організм від токсичних речовин. Миргородська мінеральна вода ідеально підходить для нормалізації травних процесів. Вона практично не має запаху, має приємний солонуватий смак, забезпечує жовчогінний ефект й покращує функціональні можливості печінки.

Лікувальне харчування в санаторії є одним з основних складових успішного лікування печінки та займає друге місце після фізіотерапевтичних процедур. На вашому столі завжди будуть екологічно чисті продукти, велика кількість свіжих фруктів та овочів, різноманітні смачні страви. Нудьгувати теж не доведеться - вас чекає активний відпочинок, тривалі прогулянки, екскурсії, спортивні заходи. В санаторії працюють інструктори, які завжди прийдуть на допомогу та розроблять для вас індивідуальний курс лікувальної фізкультури.

На закінчення варто згадати слова філософа Жан Жака Руссо: «Велика частина наших хвороб - це справа наших власних рук, ми могли б їх уникнути, якби зберегли спосіб життя простий і чистий, запропонований нам природою».

Відпочинок в санаторіях Миргорода дає вам таку можливість. М'який клімат, чисте повітря, напоєне ароматами квітучих трав, цілюща сила мінеральних джерел та грязей, насичених корисними мінералами - допоможуть швидко відновити здоров'я, що похитнулося, а співробітники санаторного комплексу зроблять все, щоб ви знову знайшли радість життя.

Миргород Курорт - кращий відпочинок і повноцінне лікування на Україні

Приділіть час повноцінному відпочинку і зміцненню здоров'я

Фіз-процедури

Ознайомтесь з процедурами, які входять у вартість путівки реабілітаційного та профільного лікування ...

Докладніше
Мінеральна вода

Лікування миргородської водою показане з проблемами шлунково-кишкового тракту, хворобами печінки, жовчних ...

Докладніше
Лікування шлунку

При будь-яких шлункових патологіях в тому числі гастритах різної етіології, виразці шлунку, відпочиваючі ...

Докладніше

Послідовність замовлення

як замовити путівку:

1

Оберіть санаторій, бажану категорію та вартість номеру

2

Визначіться з датою заїзду та заплануйте кількість днів

3

Замовте путівку за телефоном, або через форму замовлення

Крім святкових і вихідних днів

Телефонуйте 9:00 до 17:00

+38(063) 351-28-45 +38(066) 229-76-85

Переходьте до форми замовлення путівки

Замовте путівку он-лайн:

замовити путівку

Санаторії Миргорода

Докладніше про санаторії

санаторій
«Миргород»

Лікування шлунку, кишечника, сечостатевої системи для чоловіків, після інсульту ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Полтава»

Лікування шлунку, кишечника, гіпертонії, органів руху, серця і судин, гіпертонії ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Хорол»

Лікування шлунку, кишечника, печінки, жіночих статевих органів, вагітних ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Березовий Гай»

Лікування шлунку, кишечника, цукрового діабету, щитовидної, підшлункової залози ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ

Санаторії Миргорода

Докладніше про санаторії

санаторій
«Миргород»

Лікування шлунку, кишечника, сечостатевої системи для чоловіків, після інсульту ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Полтава»

Лікування шлунку, кишечника, гіпертонії, органів руху, серця і судин, гіпертонії ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Хорол»

Лікування шлунку, кишечника, печінки, жіночих статевих органів, вагітних ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Березовий Гай»

Лікування шлунку, кишечника, цукрового діабету, щитовидної, підшлункової залози ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ

Ознайомтесь із вартістю номерів та замовте свою путівку

Номери одномісні, двомісні, Економ, Стандарт, Напів-Люкс, Люкс