Минеральные лечебные ванны

Мінеральні лікувальні ванни

Відпочинок в Миргород Курорті - це свіже повітря, мінеральна вода, дієтичне харчування і різноманітні методи фізіотерапії. Одним із дієвих способів комплексного оздоровлення є лікувальні ванни. Цілюща сила води допомагає покращити стан тисяч пацієнтів із захворюваннями серця, легенів, суглобів, нервової системи. У курортній водолікарні представлений величезний спектр водних процедур - мінеральні, азотні, перлинні ванни, гідромасаж, лікувальні душі, басейн ...

Важливість лікувальних ванн

Лікувальні ванни в курортній медицині використовуються для лікування і профілактики захворювань шкіри, суглобів і внутрішніх органів. Прийняття ванних процедур забезпечує активне засвоєння шкірою лікувальних компонентів - рослинних екстрактів і мінеральних солей. Шкірні пори в воді розкриваються, завдяки чому поживні речовини швидше надходять до кровоносних судин і розносяться по всьому організму, здійснюючи терапевтичний вплив.

Поліпшення мікроциркуляції під час ванних процедур викликає приплив крові до внутрішніх органів, збагачує їх киснем і живильними речовинами. Це покращує функції шлунка, кишечника, залоз внутрішньої секреції, легенів і серця. Ванни благотворно впливають на нервову систему, позбавляють від втоми і дратівливості, нормалізують сон і апетит.

Вплив ванн на організм

Під час прийняття ванни серцево-судинна система перерозподіляє обсяг кровотоку - зменшується навантаження на судини ніг, посилюється венозне повернення до серця. Внаслідок цього, артерії і капіляри розслабляються, зменшується навантаження на суглоби і хребет, дихальна система і вивідні функції нирок працюють активніше. Під час водних процедур різко знижується виробництво гормонів стресу, що створює додатковий заспокійливий ефект.

Мінеральні ванни мають потужний лікувальну дію. Цілюща миргородська мінеральна вода збагачує організм іонами натрію і хлору, йодом, залізом, кальцієм, магнієм, фтором, кремнієм. Всмоктуючись через пори, мікроелементи покращують функції внутрішніх органів.

Винятково корисні аромаванни з додаванням лікарських рослин. У водолікарні Миргород Курорту використовують екстракти розмарину, алое, лаванди, валеріани, каштана. Трав'яні ванни, насичені ефірними маслами, вітамінами, дезінфікуючими та болезаспокійливими речовинами, знімають головні, суглобові і м'язові болі, мають заспокійливу дію на нервову систему, сприяють лікуванню шкірних захворювань.

Важливу частину водолікування в Миргородському курорті складають лікувальні душі:

  • Циркулярний - покращує обмін речовин, підвищує імунітет, нормалізує сон
  • Шарко - знімає м'язові блоки, болі в суглобах і хребті, прискорює обмінні процеси.
  • Дощик - активізує кровообіг, тонізує нервову систему.
  • Висхідний - усуває запалення і відновлює кровообіг в органах малого таза.
  • Гідролазерний - підтримує в ритмі серцевий ритм, усуває суглобові болі, посилює мікроциркуляцію крові.

Ванни і душі надають м'який вплив, тому для цих процедур практично немає протипоказань.

Основні види ванн

Для лікування і профілактики в санаторіях Миргород Курорту застосовується 35 видів ванн. Головний компонент лікування - хлоридно-натрієва мінеральна вода, яка надходить в водолікарню безпосередньо з свердловин.

Ванни по Валіському застосовуються при захворюваннях органів дихання, нервової системи, гінекологічних хворобах, ревматизмі і ожирінні. Температуру води у ванні поступово підвищують з 36 до 42 ° С, що посилює метаболізм і сприяє зменшенню запалень.

Перлинні ванни призначають при депресіях, хронічній втомі, захворюваннях нервової системи. У воду під великим тиском подають бульбашки повітря, що покращують засвоєння мікроелементів. Подібний же механізм використовується в вуглекислих ваннах - воду насичують вуглекислим газом. Бульбашки вуглекислоти активізують кровоток, що стимулює роботу ендокринних залоз, заспокоює серцевий ритм і нервову систему.

Теплі і холодні мінеральні ванни корисні пацієнтам з радикулітами, артритами, невритами, гіпертонією і гінекологічними захворюваннями.

Бішофітні ванни на основі цінного менірала бішофіт - унікальні за своїми оздоровчим та фізико-хімічними властивостями. Цей незвичайний лікувальний засіб понад півстоліття видобувається на території Полтавщини. Бішофітні ванни мають знеболювальну, антимікробну, протизапальну дію, що дозволяє використовувати їх при лікуванні радикуліту, артриту, остеохондрозу, гінекологічних захворюваннях і нервових розладах.

Селенові ванни постачають в організм мікроелемент селен, який нейтралізує вільні радикали, виводить токсини, покращує обмін речовин і імунітет. Хвойні і скипидарні ванни зміцнюють серцево-судинну систему, нормалізують ритм дихання, улучают кровообіг і функції нирок.

Хвойні і скипидарні ванни зміцнюють серцево-судинну систему, нормалізують ритм дихання, улучают кровообіг і функції нирок.

Ароматичні ванни, а їх в арсеналі водолікарні курорту представлено понад 10 видів, є невід'ємною частиною оздоровчих процедур. Лікувальний ефект ароматичних ванн досягається швидким всмоктуванням цілющих масел через шкіру в лімфатичну систему, яка омиває всі внутрішні органи, а також інгаляційним ефектом від вдихається фітонцидів. Відвари і масла лікарських рослин оздоровлює шкіру, органи дихання, нервову систему. Дія аромаванни посилюється при використанні новітньої медичної техніки - ванн «Карра» з гідромасажем і «Аквамеден» з підводним душ-масажем.

Вихрові ванни в комплексі з гідромасажем надають знеболюючий і розсмоктуючий ефект - застосовуються при артритах і артрозах. В Миргород Курорті розроблені спеціальні склади ванн для лікування ревматологічних і дерматологічних захворювань.

За бажанням, у водолікарні можна додатково приймати ванни з натуральним молоком, екстрактами кави, алое і морською сіллю. Але перед тим як замовити екзотичну процедуру, необхідно порадитися з лікарем щодо протипоказань.

Лікувальний басейн

У централізованій водолікарні Миргород Курорту ви зможете прийняти комплексні процедури в лікувальному басейні з системою «зустрічної хвилі». Його доповнює джакузі, підводний аквапояс, новітнє обладнання для гідромасажу і аквастеп. Водолікувальний комплекс використовується при лікуванні понад 100 захворювань. У ньому проводять групові водні процедури, лікувальну гімнастику і підводне витягування хребта.

Для занять формують групи пацієнтів з подібними захворюваннями. Процедури в водолікувальну комплексі з басейном призначають людям з проблемами опорно-рухового апарату, ендокринної та серцево-судинної системи, захворюваннями органів дихання і травлення. Заняття в лікувальному басейні не тільки допомагає прискорити одужання, але і відновлює сили, зміцнює імунітет, підвищує самопочуття і настрій.

Водолікування - один з найбільш комфортних і ефективних методів фізіотерапії. Новітнє обладнання, рекомендації досвідчених лікарів і гармонійна атмосфера Миргород Курорту допоможуть Вам отримати максимум користі від водних процедур.

Лікування в санаторіях миргород, Полтава, Хорол, Березовий Гай

Лікувальні процедури, які входять у вартість путівки:

Миргородська вода

Відноситься до хлоридно-натрієвих мінеральних вод, стимулює секреторну функцію

Докладніше
Мінеральні грязі

Посилюють обмінні процеси, підвищують мікроциркуляцію, мають антимікробну дію ...

Докладніше
Мануальний масаж

Впливає на м'язи, судини і внутрішні органи, нормалізує рухливість суглобів і роботу ...

Докладніше

Послідовність замовлення

як замовити путівку:

1

Оберіть санаторій, бажану категорію та вартість номеру

2

Визначіться з датою заїзду та заплануйте кількість днів

3

Замовте путівку за телефоном, або через форму замовлення

Крім святкових і вихідних днів

Телефонуйте 9:00 до 17:00

+38(063) 351-28-45 +38(066) 229-76-85

Переходьте до форми замовлення путівки

Замовте путівку он-лайн:

замовити путівку

Санаторії Миргорода

Докладніше про санаторії

санаторій
«Миргород»

Лікування шлунку, кишечника, сечостатевої системи для чоловіків, після інсульту ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Полтава»

Лікування шлунку, кишечника, гіпертонії, органів руху, серця і судин, гіпертонії ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Хорол»

Лікування шлунку, кишечника, печінки, жіночих статевих органів, вагітних ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Березовий Гай»

Лікування шлунку, кишечника, цукрового діабету, щитовидної, підшлункової залози ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ

Санаторії Миргорода

Докладніше про санаторії

санаторій
«Миргород»

Лікування шлунку, кишечника, сечостатевої системи для чоловіків, після інсульту ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Полтава»

Лікування шлунку, кишечника, гіпертонії, органів руху, серця і судин, гіпертонії ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Хорол»

Лікування шлунку, кишечника, печінки, жіночих статевих органів, вагітних ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Березовий Гай»

Лікування шлунку, кишечника, цукрового діабету, щитовидної, підшлункової залози ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ

Ознайомтесь із вартістю номерів та замовте свою путівку

Номери одномісні, двомісні, Економ, Стандарт, Напів-Люкс, Люкс