Санатории Миргорода – отдых и лечение

Миргород - санаторії та водолікарні

По берегах річки Хорол, серед зелених гаїв та лугів, розкинулися володіння популярного курорту Миргород - санаторії «Полтава», «Хорол», «Миргород» та «Березовий Гай». Сюди - в саме серце України, приїжджають тисячі відпочиваючих зміцнити здоров'я подихати свіжим повітрям, отримати задоволення для душі та користь для тіла. На знаменитому курорті все влаштовано так, щоб, приїхавши на відпочинок та лікування в санаторії Миргорода Ви змогли б насолоджуватися затишком, красою, спокоєм та турботою медичного персоналу.

Оздоровчий комплекс миргородських санаторіїв

Територія миргородського санаторного комплексу виглядає як шматочок казкової країни. Відразу від входу тягнеться широка алея, обрамлена тінистими каштанами. В кінці алеї по праву і ліву сторони розташовуються три корпуси санаторію «Хорол». Для зручності прямо в корпусах знаходяться водолікарня та бювет із знаменитою мінеральною водою. Поруч - православний собор і невеликий ставок з граціозними лебедями та вербами, що схилилися до самої води гіллястими косами.

Гарний міст приведе вас на інший берег річки Хорол. Справа здіймаються 2 семиповерхових корпуси - санаторіїв «Миргород» та «Полтава». Відстань між ними всього 100 м.

Міст до лікувальних корпусів

Тут виблискує під сонцем величезний відкритий басейн у формі риби площею в 500 м2, в якому із задоволенням плавають дорослі і бавляться діти, а оскільки басейн розділений на дорослу і дитячу частини, ніхто не заважає один одному насолоджуватися відпочинком. Неподалік, в ароматному хвойному парку, знаходиться курортна поліклініка, яка обслуговує всю оздоровницю. У лівій частині курортної зони ви побачите біло-салатових будівлі. Це лікувальний та спальні корпуси санаторію «Березовий Гай». У 50 метрах від «Березового Гаю» можна залишити машину на автостоянці для відпочиваючих.

Санаторії Миргороду - це ціле міні-містечко в красивому місці Полтавщини - сучасні багатоповерхові корпуси, водо- і грязелікарня, Палац Культури, річковий пляж. Понад 100 років оздоровниці Миргорода приймають відпочиваючих з Європи, Азії, Африки та Північної Америки.
Санаторії Миргорода

У центрі курортної території знаходиться чудовий Палац Культури, що вміщує 1000 глядачів, а поруч розташовані скарби Миргороду - водогрязелікарня та центральний бювет. Вдень біля бювету злітають вгору струмені чудового водограю, а з настанням вечора естафету приймає кольоровомузичний водограй біля водолікарні осяваючи все навколо барвистими відблисками під звуки класиків та сучасних композиторів.

Санаторії Миргорода – світломузичний водограй

Санаторії в Миргороді відрізняються оригінальним дизайном європейського рівня. Всюди - квітники, цікаві дерев'яні скульптури, вишуканий садовий декор в національному стилі. По дзеркалу ставків пливуть величні лебеді та декоративні качечки, на березі в сонячному світлі ніжаться черепахи. Атмосфера краси та спокою діє як чудодійний еліксир, знімаючи втому й напругу.

Санаторії Миргорода – лебеді

Лікування в санаторіях Миргорода - оздоровлення і реабілітація

У 2013 році Всесвітня Федерація водолікування визнала Миргород кращим курортом планети. Гідний титул присвоєно недаремно - в оздоровниці працюють справжні лікарі від Бога. Вони приймають на реабілітацію пацієнтів після складних захворювань обміну речовин, серця, шлунково тракту, опорно-рухової системи. Для лікування використовується більш ніж 300 різних процедур. Лікарі застосовують новітні медичні технології, цілющу силу миргородської мінеральної води і торфогрязі, лікарських трав і ароматних олій.

Миргородські санаторії спеціалізуються на лікуванні захворювань печінки і шлунково-кишкового тракту::

  • гастрити
  • коліти
  • гепатити
  • панкреатит
  • холецистит
  • гастродуоденіт
  • виразка шлунку і дванадцятипалої кишки

Кожен санаторій має свій реабілітаційний профіль. Опис реабілітаційного лікування санаторіїв «Миргород», «Полтава», «Хорол» і «Березовий Гай» ви знайдете на їх індивідуальних сторінках. Наприклад, санаторій «Березовий Гай» славиться успіхами в боротьбі з цукровим діабетом і хворобами щитовидної залози. Спільно з німецькими лікарями, українські курортологи розробили унікальну програму допомоги хворим на цукровий діабет - «Школа Життя».

В санаторії «Полтава» рекомендують зміцнювати здоров'я людям із захворюваннями серця, судин, суглобів. Бажаючим схуднути без шкоди для здоров'я пропонується спеціальна методика корекції ваги.

Лікарі санаторію «Миргород» застосовують цілющі води і грязі для лікування урологічних та гінекологічних захворювань. У «Миргород» часто їдуть люди з хронічними бронхітами, бронхіальною астмою, пневмосклерозом. Чудова соляна кімната допомагає їм отримати легке дихання, попередити рецидиви хвороби.

Санаторій «Хорол» спеціалізується на гінекологічних захворюваннях. Сюди з'їжджаються подружні пари, які мріють знайти довгоочікувану дитину. Миргородські води і грязі ефективні проти безпліддя і хронічних жіночих захворювань. У «Хоролі» зміцнюють здоров'я майбутніх мам на строках від 12 до 32 тижнів.

У кожному санаторії є тренажерні зали, відділення лікувальної фізкультури, фітнес-зали. Тут ви зможете займатися на сучасних спортивних снарядах, під керівництвом висококваліфікованих інструкторів. Невід'ємна частина оздоровлення - харчування. Кухарі з любов'ю і турботою приготують вам смачні дієтичні страви, рекомендовані лікарем-дієтологом. А якщо проблем зі здоров'ям немає, і ви їдете в Миргород, щоб просто відпочити - в кожному санаторії є харчування ресторанного типу за попереднім замовленням.

Лікування в Миргороді - це союз оздоровлюючої сили води, землі, повітря, досвідченого персоналу та комфортних умов. Запасіться здоров'ям і радістю на цілий рік - приїжджайте в Миргород санаторії «Полтава», «Хорол», «Миргород» та «Березовий Гай» приймуть Вас в свої цілющі обійми!

Миргород Курорт - кращий відпочинок і повноцінне лікування на Україні

Приділіть час повноцінному відпочинку і зміцненню здоров'я

Курорт Миргород

Миргород Курорт, одне з найкрасивіших туристичних місць України. Відомий оздоровчий комплекс ...

Докладніше
Миргородська вода

Лікування миргородської водою показане з проблемами шлунково-кишкового тракту, хворобами печінки, жовчних ...

Докладніше
Лікування шлунку

При будь-яких шлункових патологіях в тому числі гастритах різної етіології, виразці шлунку, відпочиваючі ...

Докладніше

Послідовність замовлення

як замовити путівку:

1

Оберіть санаторій, бажану категорію та вартість номеру

2

Визначіться з датою заїзду та заплануйте кількість днів

3

Замовте путівку за телефоном, або через форму замовлення

Крім святкових і вихідних днів

Телефонуйте 9:00 до 17:00

+38(063) 351-28-45 +38(066) 229-76-85

Переходьте до форми замовлення путівки

Замовте путівку он-лайн:

замовити путівку

Санаторії Миргорода

Докладніше про санаторії

санаторій
«Миргород»

Лікування шлунку, кишечника, сечостатевої системи для чоловіків, після інсульту ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Полтава»

Лікування шлунку, кишечника, гіпертонії, органів руху, серця і судин, гіпертонії ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Хорол»

Лікування шлунку, кишечника, печінки, жіночих статевих органів, вагітних ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Березовий Гай»

Лікування шлунку, кишечника, цукрового діабету, щитовидної, підшлункової залози ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ

Санаторії Миргорода

Докладніше про санаторії

санаторій
«Миргород»

Лікування шлунку, кишечника, сечостатевої системи для чоловіків, після інсульту ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Полтава»

Лікування шлунку, кишечника, гіпертонії, органів руху, серця і судин, гіпертонії ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Хорол»

Лікування шлунку, кишечника, печінки, жіночих статевих органів, вагітних ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Березовий Гай»

Лікування шлунку, кишечника, цукрового діабету, щитовидної, підшлункової залози ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ

Ознайомтесь із вартістю номерів та замовте свою путівку

Номери одномісні, двомісні, Економ, Стандарт, Напів-Люкс, Люкс