Санаторії Миргорода - лікування шлунково-кишкового тракту

Курорт Миргород - санаторне лікування ШКТ

Красивий природний парк, що славиться великою кількістю зелені, мінеральних джерел і цілющих грязей найкраще підходить для відпочинку і лікування. Для кожного пацієнта, що має проблеми зі шлунком, тут підбирають індивідуальну схему оздоровлення. Це кращий реабілітаційний санаторій, ШКТ тут щорічно лікують тисячі відпочиваючих з різних куточків світу. Курортно-санаторний комплекс Миргород розташований на берегах річки Хорол, в самому екологічно чистому та мальовничому куточку України. Саме в цих місцях, прославлених М. В. Гоголем, сьогодні знаходиться всесвітньо відома здравниця європейського рівня, яка об'єднує санаторії «Полтава», «Миргород», «Хорол», «Березовий гай». У Миргородському курортному комплексі особлива увага приділяється санаторному лікуванню ШКТ.

Функціональні захворювання шлунку

При будь-яких шлункових патологіях в тому числі гастритах різної етіології, виразці шлунку, відпочиваючі приїжджають в санаторій з метою лікування і відновлення. Як відомо, шлунок - це порожнистий орган, стінки якого складаються з м'язових шарів, покритих слизовою оболонкою товщиною до 2 мм. В її складках ховається величезна кількість клітин, що виробляють слиз і шлунковий сік, що складається з агресивної соляної кислоти і травних ферментів.

Найпоширеніше захворювання шлунку - хронічний гастрит, розвивається поступово, на тлі запального процесу в слизовій. Основними причинами, що запускають механізм хвороби, вважаються:

  • неправильне харчування, захоплення гострою їжею;
  • тривале голодування, або регулярне переїдання;
  • шкідливі звички (зловживання алкоголем, куріння);
  • глистяні інвазії і зараження кишковими паразитами;
  • хронічні запальні процеси в сусідніх органах (підшлунковій залозі, жовчному міхурі, печінці, жовчних шляхах).

Основним фактором, що впливає на розвиток хвороби,, є зниження кислотності шлункового соку. Це серйозна проблема, так як при нестачі кислоти, в шлунок вільно проникають хвороботворні мікроорганізми, що провокують запальний процес.

При нульовій кислотності вироблення соляної кислоти повністю припиняється. У медицині такий стан зветься анацидним гастритом. При цьому захворюванні клітини слизової оболонки шлунку атрофуються і вже не можуть виділяти шлунковий сік. В результаті порушуються процеси травлення і розщеплення їжі. Білки, що надходять з продуктами харчування, при зниженій і нульовій кислотності шлункового соку повністю не засвоюються, а продукти їх розпаду токсично діють на організм.

Ще в середньовіччі відомий сирійський лікар Абуль Фараджа влучно зауважив: «Їжа, яка не перетравлюється, з'їдає того, хто з'їв її». Неперетравлена їжа, надходячи в кишковик, підсилює процеси бродіння і розкладання, в результаті з'являються симптоми інтоксикації:

  • нудота, відрижка,
  • відсутність апетиту,
  • запори,
  • неприємний запах з рота,
  • біль в надчеревній ділянці та інші неприємні симптоми гастриту.

Популярний миргородський санаторний комплекс спеціалізується на лікуванні шлунково-кишкового тракту, оскільки миргородська мінеральна вода ідеально підходить для цих цілей. Вона здатна підвищувати кислотність шлункового соку і нормалізувати стан пацієнта при зниженою або нульовою секреторної функції шлунка.

Лікування шлунково-кишкового тракту в санаторії

Реабілітація хворих з гастритом - основне завдання Миргородських санаторіїв, шлунково-кишковий тракт після оздоровчого курсу буде працювати як годинник! Комплексний підхід до лікування забезпечує найкращі результати, завдяки поєднанню цілющої сили мінеральних вод та різноманітних оздоровчих методик. Бальнеогрязелікарня пропонує понад 100 видів процедур, що включають водолікування, грязьові обгортання, масажі і сеанси фізіотерапії.

Гарний лікувальний ефект надає промивання шлунку теплою мінеральною водою. Такі процедури допомагають видалити залишки неперетравленої їжі, позбутися патогенних мікроорганізмів і усунути запальний процес. Основу лікування при захворюваннях шлунку становить дієтотерапія. Для кожного відпочиваючого підбирається особливе щадне меню, (складене тільки з екологічно чистих продуктів) і правильний режим харчування.

Відпочиваючим санаторіїв призначають курсовий прийом мінеральної води, багатої на біологічно активні речовини та мікроелементи. При нульовій та зниженій кислотності показаний прийом теплої мінеральної води за 20 хвилин до прийому їжі, що дозволяє підсилити секрецію шлунку.

З фізіотерапевтичних процедур особливою популярністю у гостей Миргорода користуються лікувальні масажі, обгортання цілющими грязями та водні процедури в ванних комплексах з високотехнологічним обладнанням. Курсове лікування забезпечує прискорення обмінних процесів, покращує травлення, тонізує організм та підвищує його опір різним інфекціям.

Кришталево чисте повітря Миргороду, цілющі мінеральні води, обгортання лікувальними грязями - весь комплекс бальнеологічних процедур спрямований на оздоровлення організму та запобігання рецидивам хвороби. На думку відпочиваючих - це кращий шлунковий санаторій, з прекрасними умовами проживання, лікування та обслуговування. В кожному санаторії є відмінно обладнані тренажерні зали з сучасними гімнастичними комплексами, велотренажерами та іншим спортивним обладнанням.

Відпочиваючі можуть відвідати соляні печери, сеанси ароматерапії та психотерапії, пройти курси комп'ютерного пневмопресингу, спрямовані на поліпшення мікроциркуляції крові та лімфи. Фізіотерапевтичні кабінети санаторію обладнані сучасною апаратурою для ультразвукової, лазерної та магнітотерапії. Тут пропонують сеанси електросну, дарсонвалізації, лікувального масажу.

Відмінне харчування, проживання в зручних та комфортних номерах європейського класу, розвинена інфраструктура, зроблять ваш відпочинок в Миргороді справді незабутнім!

Миргород Курорт - кращий відпочинок і повноцінне лікування на Україні

Приділіть час повноцінному відпочинку і зміцненню здоров'я

Про Курорт Миргород

Миргород Курорт, одне з найкрасивіших туристичних місць України. Відомий оздоровчий комплекс ...

Докладніше
Лікувальні процедури

Ознайомтесь з процедурами, які входять у вартість путівки реабілітаційного та профільного лікування ...

Докладніше
Лікування кишечника

Лікування кишечника в санаторії почнеться з ряду діагностичних процедур, що дозволяють найповніше ...

Докладніш

Послідовність замовлення

як замовити путівку:

1

Оберіть санаторій, бажану категорію та вартість номеру

2

Визначіться з датою заїзду та заплануйте кількість днів

3

Замовте путівку за телефоном, або через форму замовлення

Крім святкових і вихідних днів

Телефонуйте 9:00 до 17:00

+38(063) 351-28-45 +38(066) 229-76-85

Переходьте до форми замовлення путівки

Замовте путівку он-лайн:

замовити путівку

Санаторії Миргорода

Докладніше про санаторії

санаторій
«Миргород»

Лікування шлунку, кишечника, сечостатевої системи для чоловіків, після інсульту ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Полтава»

Лікування шлунку, кишечника, гіпертонії, органів руху, серця і судин, гіпертонії ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Хорол»

Лікування шлунку, кишечника, печінки, жіночих статевих органів, вагітних ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Березовий Гай»

Лікування шлунку, кишечника, цукрового діабету, щитовидної, підшлункової залози ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ

Санаторії Миргорода

Докладніше про санаторії

санаторій
«Миргород»

Лікування шлунку, кишечника, сечостатевої системи для чоловіків, після інсульту ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Полтава»

Лікування шлунку, кишечника, гіпертонії, органів руху, серця і судин, гіпертонії ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Хорол»

Лікування шлунку, кишечника, печінки, жіночих статевих органів, вагітних ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Березовий Гай»

Лікування шлунку, кишечника, цукрового діабету, щитовидної, підшлункової залози ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ

Ознайомтесь із вартістю номерів та замовте свою путівку

Номери одномісні, двомісні, Економ, Стандарт, Напів-Люкс, Люкс