Лікувальний масаж, миргород

Лікувальний масаж в санаторіях Миргорода

Вирушаючи на відпочинок, ми мріємо зняти втому, набратися сил і зміцнити своє здоров'я. Відмінним методом профілактики і лікування різних захворювань є лікувальний масаж. Лікарі Курорту Миргород призначають масажі при лікуванні понад 100 захворювань органів руху, ендокринної та нервової системи, при хворобах органів травлення, судин і серцевих недугів.

Значення масажу для нашого організму

Професійний масаж позитивно впливає на всі системи людського організму. Масажні рухи посилюють мікроциркуляцію крові, завдяки чому підвищується кисневе постачання м'язів, усувається застій в судинах і поліпшуються обмінні процеси. Збільшуючи приплив крові до внутрішніх органів, лікувальний масаж покращує їх функції, зменшує запалення, посилює природне вироблення гормонів і ферментів.

Сеанси лікувального масажу дозволяють позбутися від болю в суглобах, знімають м'язові спазми, сприяють випрямляння хребта і виправлення постави. Різні масажні методики допомагають відновити чутливість тканин і рухливість зв'язок після травм і паралічів. Масаж заспокоює нервову систему, відновлює сили, покращує емоційно-психологічний стан людини. Різні методики ручного і апаратного масажу призначаються в комплексі з бальнеологією, грязелікуванням, питтям мінеральної води.

Вплив лікувального масажу

Під час сеансу масажу м'язові волокна активно забезпечуються киснем і азотом, завдяки чому підвищується їх пружність і працездатність. Хоча масаж виконується на поверхні тіла, він задіює пов'язані зі шкірою кровоносні і лімфатичні судини, м'язи, периферичну і центральну нервову систему. Лікувальний масаж допомагає запобігти атрофії м'язів і відновити дрібну моторику у пацієнтів, які перенесли важкі серцево-судинні захворювання.

Масаж дозволяє позбавитися від хронічних болів в спині, шиї, плечових і ліктьових суглобах, значно покращує стан пацієнтів, які страждають на артрит, артроз, остеохондроз. Поліпшення кровопостачання сприяє видаленню ексудату з суглобів, розсмоктуванню сольових відкладень і зміцненню зв'язкового апарату. Сеанси лікувального масажу прискорюють регенерацію кісткової і м'язової тканини після травм.

У санаторіях Курорту Миргород масажі використовуються для лікування опорно-рухового апарату, хронічних захворювань внутрішніх органів, реабілітації після хірургічних операцій і травм, а також з метою профілактики різних захворювань і зміцнення імунітету.

Залучаючи безліч нервових закінчень, розташованих в шкірі, масаж позитивно впливає на нервову систему. Курс лікувального масажу прискорює регенерацію пошкоджених тканин і нервових волокон, поліпшує провідність нерва, сприяє відновленню втрачених рефлексів. Інтенсивні і повільні масажні рухи мають заспокійливу дію, знімають тривогу і дратівливість.

Масаж прискорює біохімічні процеси в організмі - мінеральний і білково-жировий обмін, виведення солей і фосфору, газообмін в тканинах. В результаті стимулюється робота травної, серцево-судинної, дихальної та імунної системи. Масаж дозволяє регулювати відділення жовчі, перетравлювання їжі, виробництво шлункового соку. Стимуляція кровоносних судин нормалізує тиск і запобігає утворенню тромбів.

Отримати користь від масажу можна тільки в тому випадку, якщо його проводить грамотний фахівець. У санаторіях Миргород Курорту працюють досвідчені масажисти, які володіють найбільш ефективними методиками лікувального масажу.

Види масажу в санаторіях Миргород Курорту

Ручний лікувальний масаж - універсальна процедура, яка показана при більшості захворювань опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, органів дихання, центральної нервової системи. Після комплексного обстеження підбирається найбільш ефективний метод лікувального масажу. Лікарі Миргород Курорту призначають індивідуальну оздоровчу програму для кожного пацієнта. Особливі методики розроблені для реабілітаційного лікування після онкологічної терапії і порушень мозкового кровообігу.

В Миргород Курорті практикується також кілька видів механічного масажу:

  • Аппаратний. Проводиться на електричній кушетці або кріслі. Включає одночасно точковий вплив, поздовжнє витягування хребта і механічний масаж окремих ділянок тіла. Призначається при ревматизмі, суглобових, неврологічних та ендокринних захворюваннях. Відновлює тканини після порушень кровообігу, травм і розтягувань.
  • Вібромасаж. Здійснюється в спеціальному кріслі, що створює вібрацію в окремих ділянках тіла. Корисний при неврологічних і гінекологічних захворюваннях, бронхіальній астмі, хворобах суглобів і хребта. Сприяє відновленню тканин після травм.
  • Вакуумний. Робиться за допомогою присмоктування до тіла вакуумних банок. Посилення кровообігу знімає больовий синдром при невритах, радикулітах, остеохондрозі, полегшує дихання при хронічних трахеїтах і бронхітах поза загостренням.

У випадку, коли необхідно впливати на певну ділянку тіла, наприклад, м'язи ніг або рук, плечову або поперекову область в санаторіях Миргорода призначають сегментний масаж. Сегментний масаж включений у вартість путівки. Додатково можна замовити інші масажні процедури - наприклад, екзотичний тайський масаж.

Сеанси масажу найбільш ефективні в комплексі з санаторно-курортною терапією. Поєднання кліматичного чинника, дієтичного харчування та численних лікувальних процедур прискорює лікування основного захворювання і профілактичне оздоровлення.

Лікування в санаторіях миргород, Полтава, Хорол, Березовий Гай

Лікувальні процедури, які входять у вартість путівки:

Миргородська вода

Відноситься до хлоридно-натрієвих мінеральних вод, стимулює секреторну функцію

Докладніше
Лікувальні ванни

Нормалізують стан нервової системи, покращують обмін речовин, усувають м'язові болі

Докладніше
Мінеральні грязі

Посилюють обмінні процеси, підвищують мікроциркуляцію, мають антимікробну дію ...

Докладніше

Послідовність замовлення

як замовити путівку:

1

Оберіть санаторій, бажану категорію та вартість номеру

2

Визначіться з датою заїзду та заплануйте кількість днів

3

Замовте путівку за телефоном, або через форму замовлення

Крім святкових і вихідних днів

Телефонуйте 9:00 до 17:00

+38(063) 351-28-45 +38(066) 229-76-85

Переходьте до форми замовлення путівки

Замовте путівку он-лайн:

замовити путівку

Санаторії Миргорода

Докладніше про санаторії

санаторій
«Миргород»

Лікування шлунку, кишечника, сечостатевої системи для чоловіків, після інсульту ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Полтава»

Лікування шлунку, кишечника, гіпертонії, органів руху, серця і судин, гіпертонії ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Хорол»

Лікування шлунку, кишечника, печінки, жіночих статевих органів, вагітних ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Березовий Гай»

Лікування шлунку, кишечника, цукрового діабету, щитовидної, підшлункової залози ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ

Санаторії Миргорода

Докладніше про санаторії

санаторій
«Миргород»

Лікування шлунку, кишечника, сечостатевої системи для чоловіків, після інсульту ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Полтава»

Лікування шлунку, кишечника, гіпертонії, органів руху, серця і судин, гіпертонії ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Хорол»

Лікування шлунку, кишечника, печінки, жіночих статевих органів, вагітних ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ
санаторій
«Березовий Гай»

Лікування шлунку, кишечника, цукрового діабету, щитовидної, підшлункової залози ...

ДЕТАЛЬНО ПРО САНАТОРІЙ

Ознайомтесь із вартістю номерів та замовте свою путівку

Номери одномісні, двомісні, Економ, Стандарт, Напів-Люкс, Люкс